Тримовна Бельгія ототожнює толерантність, прогрес в науці і сучасні форми мистецтва, познайомитися із якими мріють туристи із усього світу. Багата і яскрава країна, в якій розташувалася штаб-квартира ЄС, є мрією і для трудових мігрантів, і учнів. А рівень медицини відповідає найвищим світовим стандартам. Причин відвідати Бельгію досить багато. Але в кожному окремому випадку слід знати нюанси для перетину кордону, щоб поїздка обійшлася без непередбачених ускладнень. І головним питанням завжди виступає наявність відповідних документів: біометричного закордонного паспорта або загранки з візою, а також мед. страховки.

Туристична страховка в Бельгію


Страховка для візи до Бельгії

Поліс страхування повинен відповідати цілям поїздки, покривати весь період перебування в країні (плюс кілька днів по закінченню подорожі), покривати витрати в розмірі від 30 тис. євро.

Якщо планується поїздка для заняття екстремальними видами спорту, то це повинно бути прописано в полісі із виділенням відповідного бюджету.

Медична страховка для візи до Бельгії є обов'язковим документом, який вимагають як при виїзді із нашої країни, так і при в'їзді на бельгійському кордоні.

Вартість медичної страховки детермінована декількома критеріями:

  • метою і періодом поїздки;
  • кількістю мандрівників і їх віком;
  • формами відпочинку, бажанням застрахуватися від додаткових непередбачених ситуацій (втрати багажу, скасування рейсу та ін.).

Страхування мандрівників – відповідальний вид діяльності, на який потрібна спеціальна акредитація. Інтернет-ресурс oh.ua співпрацює виключно із перевіреними компаніями, які мають всі дозволи на надання такого роду послуг.


Що входить в послуги мед. страхування?

Мінімальний пакет – це поліс, що покриває витрати на надання невідкладної допомоги, в тому числі і з госпіталізацією пацієнта і доставкою його в мед. установу. Також такий документ забезпечує репатріацію останків у разі нещасного випадку.

Більш широкий спектр послуг, включає невідкладні хірургічні втручання, і навіть відвідування стоматолога. При вказівці мети поїздки заняття потенційно небезпечними видами діяльності, розширений список обов'язковий.

Влаштовуючись на роботу за кордоном, слід уточнити у роботодавця, оплачує він оформлення страховки або її необхідно придбати самостійно, а також, яке матеріальне забезпечення поліса потрібно на фірмі.

Страховка для візи в Бельгію


Покрокова інструкція

Зайти на сайт і отримати страховий поліс можна в будь-який час доби. Для пошуку відповідного варіанту потрібно внести кілька основних даних, а потім вибрати зі списку вподобану компанію. Оплата вноситься через систему Portmone в онлайн-режимі. Економія часу – не єдина перевага. Доступна ціна на страхування і зручний сервіс дозволяють отримати на електронну пошту поліс в форматі PDF за лічені хвилини.

Оформити і купити медичну страховку можна і безпосередньо в день вильоту, проте дія поліса почнеться з наступного дня.


Професійний портал

Наявність великої кількості варіантів страхових пакетів і оптимальні ціни на послуги партнерів, а також затребувана форма оплати і отримання документів зробили ресурс затребуваним по всій країні.

Зручний інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, але при наявності питань чи бажанні проконсультуватися у фахівців, можна або самостійно передзвонити на надані номери телефонів, або замовити зворотний дзвінок консультанта.


Повернутися до розрахунків