Чехія – країна нереальних архітектурних пейзажів, гарної природи, вишуканих страв і напоїв. Сюди приїжджають один раз, але закохуються в цю державу назавжди. Крім вишуканих красот, тут можна насолодитися цілющими джерелами Карлових Вар, екстремальним видом спорту на гірськолижних курортах. Також країна пропонує вигідні місця для працевлаштування, навчання. Будь-яку з цих подорожей неможливо уявити без одного важливого документа. Ним є туристична страховка в Чехію.

На нашому сайті представлений широкий вибір вигідних страхових пропозицій від популярних компаній України. Швидкий і зручний інтерфейс дозволяє отримати необхідний поліс в лічені хвилини.

Медична страховка в Чехію є обов'язковим документом, без якого не вдасться перетнути кордон, як за умовами дії безвізового режиму, так і по візі для працевлаштування або навчання. Оскільки країна пропонує різноманітність цікавих заходів та розваг для туристів, краще убезпечити свою поїздку і замовити страховку на сайті oh.ua. Доступні ціни та простота оформлення зроблять вашу подорож дійсно незабутньою та безпечною.


Страховка для візи в Чехію

Сума страхового поліса і його особливості

Страховка для візи в Чехію оформляється на мінімальну суму покриття в 30 000 євро. Цього достатньо для короткочасної подорожі, огляду туристичних визначних пам'яток. Якщо ж це студентство, працевлаштування або довгострокове перебування на території, тоді сума збільшується. Страховка для робочої візи до Чехії відкривається на суму мінімум в 60 000 євро. При цьому франшиза повинна становити 0. Вкрай важливо – можливість продовження поліса, якщо і віза буде продовжуватися.

Стандартним страховим полісом повинні покриватися такі послуги:

 • перевезення хворого в мед. установу, з яким компанія-асистанс уклала договір;
 • покупку лікарських засобів, прописаних лікарем, в тому числі і додаткового інвентарю – милиць, гіпсу;
 • знаходження на стаціонарному лікуванні в медичному комплексі;
 • проведення хірургічної операції, якщо таке буде потрібно;
 • евакуацію неповнолітніх осіб, які залишилися без нагляду дорослих;
 • репатріацію тіла.

Крім стандартних позицій, можна включати в страховку інші опції – наприклад, заняття екстремальними видами спорту, убезпечити себе від втрати багажу та ін. Для робочої візи включають опцію «робота з підвищеними ризиками». Це перекриє оплату травм, отриманих під час перебування на місці працевлаштування.

Список документів для оформлення поліса

Щоб купити страховку в Чеську республіку, знадобиться надати тільки паспортні дані. Серії та номера закордонного документа цілком достатньо. Збирати велику кількість довідок або стояти в чергах, немає потреби.

 

Скільки коштує страховка для візи в Чехію

Ціна на медичний поліс для поїздки в Чехію залежить від декількох факторів. В першу чергу – тривалості подорожі. Провести уїк-енд або тиждень прогулятися по Празі можна і з мінімальним пакетом страхування. Влаштуватися на роботу, зайнятися екстремальними видами спорту можна по розширеному страховому полісу. Також на вартість страховки впливає:

 • то, скільки туристів подорожує;
 • який вік мандрівників (чим старше, тим більше ризиків виникає);
 • загальної суми, на яку буде оформлятися поліс.

Щоб розуміти, якою буде підсумкова ціна документа, скористайтеся онлайн-калькулятором для проведення розрахунків.

 

Нюанси придбання покупки поліса на нашому сайті

Отримати страховий поліс в Чехію на нашому сайті вдасться всього за кілька хвилин. Для цього буде потрібно прикріпити знімок паспорта, вказати номер мобільного телефону і діючий мейл. Останній потрібно, щоб на нього був відправлений отриманий поліс. Подальші дії полягають в:

 • виборі умов страхування для поїздки в Чехію;
 • вказівці суми, на яку оформляється документ;
 • проведенні оплати через онлайн-систему Portmone;
 • отриманні оформленої страховки на електронну адресу.

Такий варіант покупки поліса є максимально вигідним, оскільки дозволяє провести всі маніпуляції в онлайн-режимі, не виходячи з дому чи офісу. Такий простий і зручний підхід до оформлення страхового поліса наближає до вас країну мрії.

 

Туристична страховка

Чому на oh.ua варто купувати страховку?

Oh.ua – вигідний ресурс, який дозволяє в лічені хвилини оформити страховку в бажану країну. Якщо це Чехія, то приготуйтеся до втрати мінімуму часу і отриманні бажаного результату у вигляді необхідного документа. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними компаніями, тому ви можете не хвилюватися про власну безпеку. Крім того, замовити поліс у нас вигідно по кілька причин:

 • великий вибір готових пакетів страхування;
 • наявність онлайн-калькулятора для швидкого прорахунку поліса;
 • інтуїтивно зрозуміла форма для проведення покупки страховки;
 • можливість істотно заощадити власний час, адже на всі процедури знадобиться кілька хвилин.

Oh.ua – відмінний вибір для вирішення всіх бюрократичних проблем з оформленням страхового поліса. Доступні ціни, простий і зручний інтерфейс дозволяють отримати бажану страховку максимально швидко і легко.


Повернутися до розрахунків