Китай – країна технологій, східної культури і вічного руху. Відправитися в цю країну може знадобитися, як в бізнес-поїздках, так і з метою навчання, а також, щоб просто відпочити, побачити масштабні хмарочоси. Незалежно від цілей подорожі, обов'язковою умовою для перетину українського кордону є туристична страховка в Китай. Оформити такий документ можна всього за кілька хвилин, скориставшись пропозицією онлайн-ресурсу oh.ua. На сайті зібрані найкращі пропозиції від перевірених страховиків.

Туристична страховка в Китай


Особливості страхових полісів

Актуальне питання туристів, чи потрібна страховка для візи в Китай. Такий документ є обов'язковим, оскільки без поліса виїзд за кордон не буде можливим. Оформляти страховку рекомендується на суму в 30 тисяч доларів. Цього цілком достатньо для покриття основних фінансових витрат. Стандартна сума поліса покриває придбання лікарських засобів, виписаних лікарем, надання невідкладної медичної допомоги. Також в суму покриття входить репатріація останків (у разі летального результату).

На нашому порталі можна оформити такі види страховок:

 1. Економ. Це мінімальна кількість ризиків, що актуально туристам, які відправляються в Китай на невеликий проміжок.
 2. Стандарт. Сюди включається більше опцій, поліс покриває максимальне число витрат. Це актуальний варіант для мандрівників, чия поїздка триватиме довше тижня.
 3. Еліт. Даний пакет дозволяє погашати величезну кількість ризиків, які можуть спіткати туриста в Китаї. Актуально всім, хто планує перебувати за кордоном тривалий час.

Страховка для китайської візи може включати і специфічні ризики. Наприклад, ті, хто влаштовується на роботу, додає відповідні опції в страховий пакет. Планують екстремальний відпочинок, подбайте про наявність додаткових пунктів в полісі.

Пакет документів для оформлення

Медична страховка для візи в Китай оформляється на порталі oh.ua. всього за 1 документом – закордонним паспортом. Ніякі додаткові відомості не знадобляться. Це істотно спрощує процес покупки полісу на сайті.


Скільки коштує купити страховку для візи в Китай?

Страховка для китайської візи оформляється на нашому сайті за вигідними цінами. Прорахувати підсумкову вартість можна за допомогою онлайн-калькулятора. При цьому враховуються такі моменти:

 • тривалість подорожі;
 • числа туристів і їх віку (люди похилого віку відносяться до підвищеної категорії ризику);
 • суми страховки.

Вибираючи фінансовий розмір поліса, обов'язково враховуйте всі можливі події, які можуть статися з вами в Китаї.

медична страховка для візи до Китаю


Процедура оформлення страховки

Щоб купити страховий поліс, знадобиться всього 2-3 хвилини. Вкажіть точку напрямку (в цьому випадку – Китай), а потім проведіть кілька нескладних операцій:

 • введіть дані з паспорта або прикріпіть фотографію документа для виїзду за кордон;
 • оплатіть поліс через онлайн-форму;
 • отримаєте оформлену страховку на вказану адресу електронної пошти.

Додатковий плюс – наявність готових страхових пакетів на сайті. Це істотно спрощує процес покупки.


Переваги співпраці з нами

Наша компанія гарантує:

 • наявність зрозумілого і зручного інтерфейсу, який спрощує процес покупки;
 • співпраця компанії тільки з перевіреними компаніями-страховиками;
 • цілодобова робота сайту, що дозволяє оформити документ в будь-який зручний час.

Oh.ua. – портал, який зробить поїздку в Китай легкою і безтурботною.


Повернутися до розрахунків