Республіка Хорватія офіційно виникла в 1991 р, але популярним туристичним напрямком Адріатика стала набагато раніше. Зараз близько 20% ВВП країни припадає саме на туристичну галузь. Оновлена інфраструктура, приємний клімат, наявність численних історичних архітектурних об'єктів і унікальність культури цього багатонаціонального регіону привертають увагу туристів з усього світу. Наші співвітчизники полюбили цей напрямок із огляду на досить доступні ціни, відносну близькість країни і лояльності населення, яке звикло догоджати туристам. Але для виїзду потрібно в обов'язковому порядку страховка для поїздки в Хорватію.

Туристична страховка в Хорватію


Особливості перетину кордону

Із 2013 р країна входить в Європейський союз і врегулювання питань перетину кордону підпадає під загальні правила для цієї міжнародної організації. Зокрема – обов'язкова наявність туристичної мед. страховки навіть з країнами, з якими укладено безвіз. Але у туриста повинен бути біометричний закордонний. паспорт.

А для мандрівників, які перетинають кордон із метою отримання освіти (на курси, семінари та ін.), Для співбесід та інших потреб, потрібна наявність візи і мед. страховки.


Нюанси оформлення поліса

Визначитися, яка страховка для візи в Хорватію потрібна в конкретному випадку, допоможе кілька важливих аспектів:

  • причина візиту;
  • термін перебування;
  • вид пересування (поїздка на своєму авто накладає деякі додаткові зобов'язання на мандрівників);
  • вік громадян, бажаючих перетнути кордон.

Термін перебування зазвичай у туристів не перевищує 90 днів, на що слід звертати увагу при визначенні періоду дії страхового поліса. Однак фахівці рекомендують мати в запасі на кілька днів більше, щоб убезпечити себе від непередбачених ситуацій (наприклад, госпіталізації і вимушеної затримки з виїздом).

Страховка для візи в Хорватію


Оформлення страховки

Оптимальним варіантом для оформлення страхового поліса є звернення на сайт oh.ua, де представлені пропозиції від найбільш надійних страхових компаній. Вибрати потрібний поліс можна за кількома параметрами:

  • тривалість подорожі;
  • вік і чисельність громадян;
  • сума страхування (на 30 і більше тис. євро) із урахуванням всіх необхідних страхових випадків.

Досвідчені мандрівники рекомендують врахувати ще один аспект – дія поліса починається з наступного дня. Тому бажано врахувати цей момент. Але часто про гарячі путівки стає відомо занадто пізно. В такому випадку, на сайт oh.ua можна зайти навіть в нічний час, оскільки ресурс функціонує цілодобово.


Переваги ресурсу oh.ua

Величезний асортимент пакетів із різними опціями дає можливість вибрати релевантний варіант. Туристична страховка в Хорватію обійдеться доступно і вимагає всього кілька хвилин часу для оформлення.

Прийнятна ціна дозволяє купити додаткові функції для поліса при бажанні убезпечити себе від непередбачених ситуацій або обмежиться мінімальним набором.


Повернутися до розрахунків