Кіпр – це прекрасний середземноморський острів із м'яким кліматом і досить високим рівнем сервісу. Туристичні путівки сюди коштують недешево, але відпочинок на Кіпрі гідний цього. Готуючись до поїздки, турист зобов'язаний подбати про страховку, адже без цього документа подорож може не відбутися.

На сайті oh. ua. бажаючим доступна туристична страховка на Кіпр і інші напрямки. Тут за допомогою зручного меню можна швидко оформити медичну страховку або інший варіант страхового поліса для виїзду за кордон.

Туристична страховка на Кіпр


Медичне страхування

Трапляється так, що турист змушений самостійно організувати своє спокійне і комфортне перебування на Кіпрі. Запорукою подібного відпочинку може послужити правильно оформлений перед від'їздом страховий поліс. Нерідкі випадки, коли зміна клімату або особливості кухні іншої країни приводили до погіршення здоров'я мандрівника. Оскільки лікування закордоном – задоволення не з дешевих, варто завчасно подбати про мед. страховці. На острові дуже серйозно ставляться до здоров'я. Вимоги щодо обов'язкового мінімуму медичного страхування мешканців і гостей республіки встановлені законодавчо.

Медична страховка для Кіпру може бути різної складності:

 • Економна. Даний пакет покриває витрати на невідкладну допомогу, покупку лікарських препаратів, а також може включати вартість перельоту родича в разі потреби.
 • Стандартна. Така медична страховка для поїздки на Кіпр покриває витрати на лікування і після повернення додому.
 • Елітна. Даний поліс обов'язковий для любителів активного відпочинку. Вартість такої страховки трохи вище стандарту, але покриває наслідки після отримання травм під час занять спортом.

Туристична страховка для подорожей на Кіпр може бути розрахована на надання допомоги під час поїздки при:

 • втрати багажу або його псування, що сьогодні досить часто. Можна перестрахуватися від подібної неприємності і убезпечити себе від матеріальних збитків;
 • покритті витрат на виліт родичів при виникненні гострої необхідності. Нещасний випадок може статися з будь-яким, тому забезпечити своє щодо комфортне повернення додому або тривале перебування в іншій країні в супроводі рідну людину, звичайно ж варто.

Документи для отримання

Дуже зручно те, що для отримання страховки для поїздки на Кіпр вам не потрібно пред'являти ніяких інших документів, крім закордонного паспорта.


Скільки коштує страховка для візи на Кіпр

Вартість страховки прямо залежить від декількох факторів:

 • Терміну можливого перебування на острові. Чим довше планується поїздка, тим дорожче вона буде коштувати.
 • Кількості людина і їх віку. Діти і літні люди піддаються великим ризикам, тому ціна поліса теж варіюється.
 • Опцій, закладених в поліс. Ризики, які повинна покривати страховка, безпосередньо впливають на вартість.

Страховка для візи на Кіпр


Як оформляється страховка?

На нашому сайті оформлення страховки доступно кожному. В режимі онлайн можна в лічені хвилини купити страховий поліс для майбутнього подорожі. Внісши деякі обов'язкові дані в поля, відвідувач oh. ua, оплачує послугу зручним чином і отримує на електронну адресу готовий договір.


Чому варто замовити поліс у нас?

Завдяки роботі нашого сайту, мандрівник має можливість оформити страховку в Україні, скориставшись такими перевагами

 • великий вибір готових пакетів;
 • доступні ціни на поліси;
 • зручність замовлення та економію часу.

Чи не обтяжуйте себе походами в офіси і пошуками перевірених страхових компаній. Скористайтеся нашими послугами.


Повернутися до розрахунків