Естонія – країна, яка стає все більш затребуваним туристичним напрямком. У державу можна відправитися і в цілях ознайомлення з різними визначними пам'ятками, а також для працевлаштування. Вигідні умови роботи приваблюють все більше українців. Але, незалежно від того, якою буде підсумкова мета поїздки, в будь-якому випадку знадобиться туристична страховка в Естонію.

Щоб оформити такий документ, скористайтеся пропозиціями, представленими на сайті oh.ua. Наша компанія пропонує тільки доступні ціни, а також співпрацю виключно з перевіреними страховиками.

Туристична страховка в Естонію


Медична страховка для візи в Естонію: особливості

Купити мед. поліс знадобиться для безпечної подорожі. Зазвичай така страховка покриває всі витрати, пов'язані з лікуванням в місцевій лікарні. Також відшкодовуються матеріальні засоби, витрачені на покупку ліків, виписаних за рецептом лікаря. У летальних випадках проводиться репатріація.

Вимоги до полісу:

 • Сума покриття в 30 тис. євро;
 • Видача на весь період подорожі;
 • Зона дії – всі країни ЄС і Шенгену.

Окремо оформляється страховка для робочої візи в Естонію, оскільки вона включає розширений пакет ризиків, пов'язаних з можливими травмами, отриманими на виробництві.

На нашому сайті можна оформити такі поліси:

 • Економ. Для 2-3-х денної подорожі.
 • Стандарт. Для поїздки на більш ніж тижневий термін, включає розширений пакет ризиків.
 • Еліт. Актуальна, якщо планується тривале перебування за кордоном.

Вибирайте варіант покриття, виходячи з тривалості подорожі, а також роду діяльності, яким будете займатися в іноземній державі.

Документи

Оформлення поліса можливо виключно за 1 документом – закордонним паспортом. Додаткових відомостей, інших даних не буде потрібно.


Скільки коштує страховка для візи в Естонію

Страховка для візи в Естонію в нашій компанії коштує недорого. Прорахувати вартість можна за допомогою онлайн-калькулятора, представленого на сайті. Але на остаточну ціну впливає:

 • те, скільки буде тривати поїздка (чим більший термін, тим вища вартість);
 • те, який вік і кількість туристів (пенсіонерам такий документ обходиться дорожче, дітям – дешевше);
 • те, якою буде кінцева сума покриття (кількості обраних ризиків).

У будь-якому випадку турист може вибрати сформовані варіанти полісів.

Медична страховка для візи в Естонію


Процедура оформлення

Страховка для естонської візи оформляється за 3 хвилини. Спочатку клієнт вказує бажану країну. Потім вносить дані з закордонного паспорта, після – прикріплює фотографію документа або його відсканований варіант. Далі провести онлайн-оплату. Фінальний етап – отримання страхового поліса на електронну пошту. Роздруковувати документ немає необхідності, його потрібно тільки завантажити на телефон або інший гаджет.


Переваги співпраці

Купити страховку на сайті oh.ua. стане вигідним рішенням, яке:

 • економить час, адже оформлення можна провести в режимі 24/7;
 • гарантує доступні ціни;
 • надає зручний інтерфейс.

З сайтом oh.ua Естонія стане на крок ближче! Легкість маніпуляцій, мінімум вимог істотно спрощує процес отримання документа для поїздки в бажану країну.


Повернутися до розрахунків