Щоб спокійно подорожувати до Європи, необхідно подбати про декілька важливих моментів. У першу чергу слід продумати маршрут, забронювати готель, купити квитки на літак або інший вид транспорту. Але крім цих організаційних моментів, потрібно також подумати про медичний поліс. Туристична страховка в Європу не тільки забезпечить безпечне перебування в чужій країні, але і стане пропуском на митниці при виїзді.

Сервіс oh.ua пропонує швидке онлайн-оформлення медичних полісів для виїзду за межі України. Зручна форма заповнення всіх даних, співробітництво тільки з перевіреними страховиками – те, що пропонує наша компанія. Додатковий плюс – низькі ціни на страховки.

Туристична страховка в Європу


Особливості медичної страховки для виїзду до Європи

Медичний поліс видається, щоб покривати всі матеріальні витрати, пов'язані з лікуванням в європейських лікарнях. Крім того, будуть повернуті фінанси, витрачені на придбання лікарських засобів, які виписує лікар. У разі летального випадку за рахунок страхового полісу буде виконана репатріація останків.

Основними вимогами до мед. полісу вважають:

 • розмір страхової суми не менше ніж 30 000 євро;
 • термін дії поліса протягом усього періоду перебування закордоном;
 • поширення дії страховки по всій території Європейського союзу і Шенгенської зони.

Окремо проводиться оформлення робочих і студентських віз, оскільки багато європейських країн і міст є привабливим місцем для здобуття вищої освіти або влаштування на роботу.

На сайті oh.ua можна оформити наступні варіанти страхових полісів:

 • Економ. Підійде для тих, хто вважає за краще тури «вихідного дня», їде до родичів на декілька днів.
 • Стандарт. Підійде тим, хто вирушає до Європи на 7 і більше днів. Такий поліс включає більше число ризиків.
 • Еліт. Страховий поліс для мандрівників, які пробудуть в Європі більше 14 діб.

Вирушаючи на гірськолижні курорти, не забувайте про включення додаткових опцій в мед. страховки.

Список документів

Щоб купити медичну страховку для візи, потрібен тільки закордонний паспорт мандрівника. Інші довідки або документи не знадобляться.


Вартість страховки для виїзду до Європи

Туристична страховка для Європи з України обійдеться на нашому сайті недорого. Для прорахунку вартості можна скористатися онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті. Але підсумкова ціна буде формуватися на підставі:

 • тривалості поїздки (чим довше період перебування за кордоном, тим вище вартість);
 • віку і кількості мандрівників (для людей пенсійного віку цей документ вартує більше, ніж середньостатистичному туристу);
 • підсумкової суми покриття (кількості ризиків, додаткових опцій).

На сайті є вже сформовані страхові поліси, тому турист може вибрати готовий варіант.

Страховка для візи в Європу


Оформлення поліса

Для отримання страховки в Європу на нашому сайті буде потрібно всього 3 хвилини. Спочатку клієнт вказує пункт призначення, потім вводяться дані з паспорта або додається фотознімок документа (підійде його скан). Наступний крок – проведення онлайн-оплати.

На фінальному етапі можна отримати страховку безпосередньо на електронну адресу. Документ не потрібно роздруковувати, достатньо просто завантажити його на гаджет.


Чому із нами вигідно співпрацювати?

Переваги співпраці з oh.ua:

 • економія часу, адже отримати поліс можна в будь-який час;
 • тільки вигідні ціни;
 • зручна форма замовлення.

Сервіс oh.ua наближає європейську мрію до реальності. Всього кілька простих кроків дозволяють отримати страховий поліс для виїзду за межі України.


Повернутися до розрахунків