Грузія – одна із популярних європейських країн, яка щорічно приймає великий потік туристів. Завдяки привітному прийому, кавказькій гостинності, великій кількості красивих місць і багатій культурній спадщині, відвідування Грузії не залишить нікого байдужим і кожен мандрівник знайде для себе оптимальний вид відпочинку.

Готуючись до поїздки, крім оформлення необхідних документів, рекомендується також подбати про придбання мед. страховки. Чинне вітчизняне законодавство, яке регламентує правила виїзду громадян за кордон свідчить, що всі українці при відвідуванні інших країн повинні оформляти страхові поліси, що забезпечують мінімальний пакет медичних послуг.

Страховка не є обов'язковим документом для в'їзду на територію Грузії, але, про її наявність можуть поцікавитися при проходженні паспортного контролю. Також її наявність забезпечує гарантоване медичне обслуговування. Із огляду на те, що для іноземних громадян обслуговування в грузинських медичних установах є платним і досить дорогим, набагато практичніше і безпечніше для життя є оформлення страховки перед відвідуванням країни. У разі непередбачених ситуацій медичний поліс може покрити витрати на надання першої невідкладної допомоги, потрібне лікування, покрити витрати на необхідні медикаменти, надання інших медичних послуг, які знадобилися мандрівникові.

Купити медичну страховку в Грузію можна на сайті oh.ua, на якому сформовано велику кількість пропозицій від провідних страхових компаній за лояльною ціною.

Туристична страховка в Грузію


Особливості страхового поліса, сума покриття

Згідно із чинним законодавством, мінімальна сума страховки для українця, що виїжджає за кордон, повинна бути не менше 30 тис. євро. Страховка для виїзду до Грузії повинна бути міжнародного зразка і покривати весь термін перебування українця на території даної країни.

Основні вимоги, яким повинен відповідати поліс страхування:

 • правильно оформлені дані людини, наявність помилок в імені, прізвищі або інших даних неприпустимо;
 • паперовий вид поліса із чіткими написами, що дозволяють прочитати всю викладену в документі інформацію;
 • чітке визначення всіх страхових випадків, на які поширюється поліс;
 • наявність телефонів та контактної інформації компанії страховика, із яким слід зв'язатися в разі ситуацій, які підпадають під покриття страховкою.

Особам, які належать до категорії підвищеного ризику (спортсмени, що займаються активними, екстремальними видами спорту, пенсіонери) бажано включити в поліс додаткові опції, що розширюють сферу страхування.

Документи

Для оформлення туристичної страховки потрібно лише наявність закордонного паспорта, в якому вказані всі дані людини. Також знадобиться фотографія або скан. копія документа, яка відсилається для звірки правильності заповнення заявки.


Туристична страховка в Грузію: вартість послуги

Фіксованої ціни на такі поліси не існує. Вона залежить від багатьох чинників, які визначають ступінь ризику поїздки. На вартість страховки впливає такий спектр основних факторів:

 • кількість опцій, включених в сферу страхування (стандартний поліс або із розширеними можливостями);
 • тривалість закордонної поїздки;
 • вік і професійні ризики особи, котра страхується;
 • сума страхового поліса.

Для визначення точної вартості послуги можна скористатися онлайн-калькулятором, що розташований на сайті. Його використання забезпечить чітке розуміння майбутніх витрат на придбання поліса.

Страховка для візи в Грузію


Як купити страховку для поїздки в Грузію на Oh.ua

Наша компанія пропонує великий вибір полісів медичного страхування від страхових компаній із бездоганною репутацією, які є лідерами ринку України в даному сегменті послуг. Замовлення страховки на нашому сайті зручний тим, що займає мінімальну кількість часу. Завдяки хорошій навігації сайту, зручній, чіткій формі для заповнення, отримання поліса передбачає вчинення лише кілька важливих кроків:

 • вибрати із представленого списку і вказати країну, в яку планується подорож;
 • внести дані закордонного паспорта і прикріпити його фотографію;
 • сплатити послугу, оплата здійснюється шляхом перерахування грошових коштів через популярну і доступну платіжну систему Portmone.

Заявка обробляється в короткий час, займає максимум п'ять хвилин і на вказану адресу надсилається оформлений за всіма правилами і стандартам страховий поліс. Вам залишається лише роздрукувати файл, і Ви повністю готові до поїздки.


Переваги оформлення страховки на Oh.ua

Комбінація широкого вибору страхових пакетів із лояльною ціновою політикою є незаперечною перевагою Oh.ua. Купити страховий поліс можна, витративши мінімум часу, без черг і нервування. Зручна навігація сайту дозволяє в короткий час заповнити всю потрібну інформацію, що істотно заощаджує тимчасовий ресурс. Також незаперечним плюсом є швидке оформлення страховки, цілодобова підтримка клієнтів, відсутність необхідності відвідувати офіс для заповнення документів.

На сайті знаходиться багато корисної інформації, яка допоможе вибрати оптимальний для різних потреб варіант поліса. При виникненні будь-яких питань можна зателефонувати і отримати повну, вичерпну консультацію з питань страхування.

Співпраця з Oh.ua зробить виїзд за кордон легким і безпечним. Вам залишиться лише насолоджуватися відпочинком і приємним проведенням часу.


Повернутися до розрахунків