Німеччина – країна, яка подарує неймовірні мальовничі пейзажі, підкорить дивовижною архітектурою, а також різними розвагами. Якщо ви плануєте відвідати цю державу, подивитися його околиці, цікаві міста, тоді без медичної страховки не обійтися. Знадобиться цей документ також і тим, хто планує влаштуватися на роботу, проходити навчання в країні. Туристична страховка в Німеччину стане вирішенням багатьох проблем всіх досвідчених і недосвідчених мандрівників. Оскільки в чужій країні може статися все що завгодно, краще убезпечити себе від непередбачених ситуацій.

На нашому сайті ви можете в лічені хвилини підібрати оптимальний варіант поліса, щоб відправитися подорожувати без переживань про погіршення стану здоров`я.

Під полісом медичного страхування мається на увазі оформлення документа, який зможе покрити всі витрати мандрівника, витрачені на лікування, медичні засоби, придбані в чужій державі.

Портал oh.ua зробить все, щоб ваша поїздка до Німеччини, була комфортною, безпечною, приносила тільки позитивні емоції і враження. Ви зможете купити гостьовий страховий поліс за вигідними цінами, щоб не хвилюватися за своє здоров`я, перебуваючи за межами України.

Туристична страховка в Німеччину

Сума покриття і його особливості

В Німеччину оформляються два варіанти полісів – багаторазові і разові. Перший підійде тим, хто відвідує державу систематично, але через певні часові проміжки. Такий варіант вигідний тим, хто проходить там підвищення кваліфікації, їздить у відрядження. Зазвичай у цих громадян відкриті національні візи систематичного продовження. Це стосується і студентських, і робочих документів. Разова страховка підійде туристам, які бажають відпочити в країні, подивитися її пейзажі протягом певного часу.

Мінімальна сума страхового поліса, що дозволяє виїжджати за межі України, становить 30 тисяч євро. Вона є базовою і потрібно всіма країнами-учасницями Шенгенської угоди.

До основних вимог по німецькому страховому полісу відносять:

 • актуальність документа протягом всього перебування в державі;
 • дію паперу на всій території Шенгену;
 • то, щоб в страховку були включені всі випадки можливих раптових захворювань туриста (в тому числі і надання невідкладної хірургічної допомоги);
 • друковане оформлення документа (не написано від руки).

Особам, які належать до категорії підвищеного ризику, слід включити в страховку більше число опцій. Це стосується пенсіонерів, а також тих, хто займається активними видами спорту.

Що потрібно для оформлення?

Оформити страховий мед. поліс в онлайн-режимі вдасться всього по одному документу – закордонним паспортом. Клієнту буде потрібно ввести серію і номер документа.

Скільки коштує страховка для візи до Німеччини

Купити медичну страховку можна за різними цінами. Це залежить від:

 • тривалості поїздки;
 • кількості включених опцій (базовий або розширений пакет);
 • віку мандрівників, їх числа;
 • суми страхування – мінімум становить 30 тис. €.

Для прорахунку остаточної ціни можна скористатися онлайн-калькулятором, який є на нашому сайті.

Німеччина

Як купити поліс на сайті oh.ua

Oh.ua – портал, що пропонує великий вибір страхових пакетів від провідних компаній України. Щоб отримати поліс, слід скористатися таким алгоритмом дій:

 • вибрати країну подорожі;
 • вказати серію, номер загранки або прикріпити її фотознімок;
 • провести оплату страхового поліса за допомогою оплати через Portmone;
 • отримати оформлену медичну страховку на електронну пошту (в ПДФ-форматі).

Oh.ua наблизить вашу мрію про подорож до Німеччини, оскільки страховка – половина успішної поїздки в іншу державу. Зручна форма оформлення і мінімальна кількість витраченого часу – гарантія позитивних вражень від співпраці.

Вигоди від покупки страховка на oh.ua

Oh.ua – ресурс, який пропонує оформлення медичних полісів за вигідними цінами. До основних переваг співпраці відносять:

 • великий вибір страхових пакетів з різною кількістю опцій;
 • швидкість проведення оформлення, що досягається зручним інтерфейсом;
 • економія часу – на сайті немає черг, а його робота цілодобова.

Oh.ua – портал, який наблизить вашу подорож до Німеччини, убезпечить здоров`я від непередбачених ситуацій.


Повернутися до розрахунків