Угорщина – країна, яка розташована в центрі Європи і приваблює багатьох туристів своєю красою і неповторною архітектурою. Але щоб побувати в такій державі, потрібна страховка для візи в Угорщину, адже без цього документу перетнути кордон неможливо.

На сайті oh.ua пропонується великий вибір різних варіантів страхових полісів для всіх бажаючих побувати в цій державі. Доступні ціни та швидкий інтерфейс дозволяє отримати медичний поліс всього в кілька хвилин.

Туристична страховка в Угорщину


Особливості медичного полісу

Туристична страховка в Угорщину потрібна в разі раптового захворювання мандрівника під час перебування закордоном. Змінений клімат, перельоти і незвична кухня може спровокувати виникнення різних захворювань. Щоб гарантувати собі комфортне лікування, потрібно завчасно подбати про мед. поліс.

Страховка зазвичай покриває всі витрати на отримання медичної допомоги за межами України, а також придбання ліків, призначених лікарем. Додатково може покриватися репатріація (при летальному результаті).

Основний список вимог до полісу:

 • Мінімальний розмір страховки повинен становити 30 000 євро;
 • Поліс видається на весь термін перебування закордоном;
 • Діяти така страховка повинна в усіх країнах Європейського союзу і Шенгенської угоди.

Якщо турист планує не тільки відпочивати, але й працювати в Угорщині, тоді він оформляє страховку для робочої візи. Точно так само роблять і студенти, адже навчання в цій країні вважається престижним, чим приваблює багатьох українських громадян.

Наш сайт пропонує три варіанти страхових полісів:

 • Економ. Підійдуть для подорожі в 2-3 діб. Наприклад, для турів вихідного дня або поїздки до родичів, друзів.
 • Стандарт. Цей варіант – ідеальний вибір для 7-денної відпустки. Сюди включається вже більше ризиків.
 • Еліт. Актуальний вибір при бажанні подорожувати довгий час, вчитися або працювати в Угорщині.

При бажанні будь-який пакет можна розширити, внісши туди додаткові опції.

Документи для отримання

Щоб купити медичну страховку для візи в Угорщину, потрібно підготувати закордонний паспорт. Ніякі додаткові дані або свідоцтва не потрібні.


Скільки коштує страховка для візи в Угорщину

Наша компанія пропонує доступну вартість на оформлення поліса медичного страхування. Дізнатися точну вартість дозволить онлайн-калькулятор, який знаходиться на сайті. Але підсумкова ціна все одно залежить від кількох важливих параметрів:

 • тривалості поїздки (чим довше турист перебуватиме за кордоном, тим вище – ціна);
 • віку і кількості мандрівників (мандрівникам пенсійного віку слід розраховувати на підвищену вартість, оскільки у них зазвичай більше ризиків);
 • кількості зазначених опцій і ризиків, які покриватиме страховка.

На сайті великий вибір готових страховок, тому можна підібрати те, що є в наявності.

Страховка для візи в Угорщину


Як оформляється страховка?

Медична страховка для візи до Угорщини на нашому сайті видається всього за 2-3 хвилини. Спочатку вказуємо пункт призначення (країну, куди прямуємо), в даному випадку – Угорщину. Потім треба буде внести дані, зазначені в закордонному паспорті або прикріпити відсканований варіант документа.

Наступний етап – проведення онлайн-оплати. На фінальному етапі оформлена страховка відправляється на електронну адресу. Немає необхідності роздруковувати документ, досить просто завантажити його на будь-який з гаджетів.


Чому варто замовити поліс у нас?

Сайт oh.ua пропонує:

 • великий вибір готових пакетів;
 • доступні ціни на поліси;
 • зручність замовлення та економію часу.

Із нашим порталом поїздка до Угорщини або іншу країну стане простою і доступною.


Повернутися до розрахунків