Для організації відпочинку в будь-якій країні світу, необхідно подбати про багато що: придбання авіаквитків, бронювання номера в готелі, прокладання цікавого маршруту подорожі. Але дуже важливо також подбати і про своє здоров'я в цій державі. Індія – екзотична країна, де навколишнє середовище і її мешканці сильно відрізняються від звичної нам. А індійська кухня непідготовленому мандрівникові може доставити масу неприємностей.

Щоб полегшити собі рішення деяких непередбачених ситуацій, потрібна туристична страховка в Індію. Її можна купити самостійно на нашому сайті. Ми гарантуємо доступні ціни та співробітництво із перевіреними страховиками.

Туристична страховка в Індію


Страховка для візи до Індії

Готуючись до поїздки закордон, багато мандрівників цікавляться, чи потрібна страховка для візи до Індії. У переліку обов'язкових документів, які необхідно подати для отримання візи, договору страхування немає, але його можуть запросити у вас в аеропорту. Тому все ж потрібно ознайомитися з умовами страхування в цій країні.

Такий документ допоможе при:

  • необхідності невідкладної медичної допомоги;
  • екстремальних і надзвичайних ситуаціях;
  • організації репатріації останків.

Документи

Оформлення страховки за допомогою нашого сервісу – найпростіший варіант. Від вас не потрібно подання безлічі паперів, та й вашої присутності теж. Сайт Oh. ua допомагає туристам в придбанні страховки, не запрошуючи зайвої інформації. Потрібно тільки вказати серію і номер вашого закордонного паспорта для отримання поліса страхування.


Скільки коштує страховка туристична в Індію

Ціна страховки обумовлена декількома аспектами. Її вартість безпосередньо залежить від:

  • Тривалості поїздки. Найчастіше страховка оформляється на місяць, півроку чи рік. Під час перебування в чужій країні ви повинні бути впевнені, що зможете отримати належну медичну, юридичну підтримку.
  • Віку туриста. Поліс страхування дитини або літньої людини обійдеться дорожче, ніж мандрівника середніх років. Стандартні страховки покривають базові послуги медичної допомоги. Сюди не включаються хронічні захворювання.
  • Кількість мандрівників. Індивідуальна страховка може обійтися вам абсолютно недорого, але і ця сума зменшиться, якщо оформити груповий поліс.

Страховка для візи до Індії


Як оформити страховку

Для швидкого оформлення договору страхування необхідно скористатися нашим сайтом. Купівля страховки через інтернет звільняє вас від необхідності самостійно підшукувати більш оптимальний варіант, який до того ж включає в себе всі необхідні вимоги. У кілька етапів ви побачите вартість поліса, оплатіть його зручним чином і отримаєте договір на електронну пошту.

  • Перший крок – вказівка країни напряму, строків перебування.
  • Із пропонованих варіантів страхування вибирайте більш прийнятний для вас за ціною і комплектації пакет (Економ, Стандарт або Еліт).
  • Сплачуйте страховку.

Після оплати на адресу вашої електронної пошти прийде лист із договором страхування, який можна легко роздрукувати в декількох примірниках. Витративши 3 хвилини в будь-який час доби, (адже сайт доступний користувачам цілодобово), ви отримаєте на руки офіційний документ, який допоможе в майбутній подорожі.


Повернутися до розрахунків