Італія – країна смачних морепродуктів, неймовірного сиру і бездоганної пасти. Туристичні гурмани і просто бажаючі побалувати себе приємним відпочинком вибирають цю державу для активного відпочинку, морського релаксу, а також насолоди різними визначними пам'ятками. Але крім відпустки, в Італію відправляються і для працевлаштування, навчання, відвідування родичів. У будь-якому випадку туристична страховка в Італію стане відправним документом, без якого не вдасться виїхати за межі України.

Щоб отримати необхідний документ, слід скористатися пропозиціями нашого сайту, де зібрані кращі варіанти страхових полісів від перевірених і надійних страхових компаній.

Медичний поліс – не тільки важливий документ для подорожі з юридичної точки зору, але і є необхідним свідченням, що гарантує особисту безпеку туриста закордоном. З таким документом вам не доведеться хвилюватися про власне здоров'я в непередбачених ситуаціях, а тільки насолоджуватися неймовірним відпочинком.

Сервіс oh.ua стане вигідним рішенням для покупки страхового поліса, щоб відправитися в бажану подорож до Італії.

 

Туристична страховка в Італію

Що покриває медична страховка для візи в Італію

Виділяють кілька різновидів віз – робоча, студентська, туристична. Від цього міняються певні умови страхового поліса, але розмір суми залишається незмінним – 30 000 євро. При цьому стандартний варіант страховки має покривати:

 • фінансові витрати, які були витрачені на транспортування хворого в мед. установу;
 • гроші, витрачені на лікарські препарати;
 • репатріацію останків.

Дія документа повинна поширюватися на території всієї Шенгенської зони.

Також враховуйте, що в Італії активно користуються попитом екстремальні види спорту, такі як сноубординг, віндсерфінг, дайвінг, гірські лижі, альпінізм та ін. Тому при бажанні займатися активними видами спорту, краще внести цей пункт в договір про страхове покриття. < / p>

На нашому сайті можна замовити такі види страхових полісів:

 • Економ. Підходить для уїк-ендів або турів вихідного дня, що не несуть особливих ризиків.
 • Стандарт. Це повноцінний варіант туристичного пакету з основними вимогами.
 • Еліт. Має на увазі покриття максимально великої кількості ризиків.

Турист може підібрати той варіант страхового поліса, який найбільше підійде за умовами, періоду перебування в державі.

Документи для оформлення

Страховка для італійської візи легко оформляється в онлайн-режимі за допомогою одного документа – закордонного паспорту. Для цього знадобиться надати тільки серію та номер документа.

Італія

 

Скільки коштує страховка для візи в Італію

Для прорахунку підсумкової вартості документа можна скористатися онлайн-калькулятором, представленим на сайті. Після підбору необхідного пакету пропозицій, компанії, яка буде надавати послуги, буде сформована приблизна вартість. Але крім цих даних, на ціну впливає:

 • число мандрівників, їх вікова категорія;
 • період, мета перебування в країні;
 • суми, на яку буде оформлений страховий поліс.

При наявності додаткових опцій в страховці, її ціна теж буде збільшуватися.

 

Як оформити поліс на сайті oh.ua?

Страховка для візи в Італію оформляється на нашому сайті в лічені хвилини. Для цього необхідно вказати дані про майбутню поїздку, вказати суму покриття. Потім вносяться паспортні дані, електронна пошта, на яку і буде відправлений поліс. Перед отриманням документа його потрібно оплатити, для цього слід скористатися онлайн-системою Portmone.

Через кілька хвилин оформлений поліс буде відправлений клієнтові на зазначену електронну пошту. Його можна роздрукувати або ж завантажити на телефон.

 

Італія, фото

Плюси співпраці

Oh.ua – гарантія швидкого оформлення медичного полісу. До переваг співпраці з нами відносять:

 • величезний вибір готових пакетів документів по страхуванню;
 • надання онлайн-калькулятора, щоб максимально швидко прорахувати суму покриття;
 • проста і зручна форма, щоб провести покупку необхідного поліса;
 • істотна економія часу, оскільки для покупки страховки не потрібно нікуди йти, все виконується при наявності гаджета.

oh.ua – сервіс, що дозволяє купити поліс для подорожі в Італію, простим і зручним. Вигідні умови співпраці, зручний інтерфейс і доступні ціни – те, що зробить вашу поїздку в країну мрії простою і комфортною.

 

Повернутися до розрахунків