Туристична страховка в Києві є не менш затребуваною, ніж та самі тур. поїздки за кордон. Медичне страхування для виїзду за кордон є обов'язковим документом, перевірити наявність якого можуть при видачі візи, перетині кордонів з обох сторін.

Туристична страховка в Києві


Особливості туристичної страховки

Щоб купити туристичну страховку в Києві правильно, і вона не стала витраченими даремно витратами, слід розуміти кілька важливих моментів:

 • існує ряд спеціальних пропозицій туристам для виїзду за кордон, виходячи з цілей поїздки;
 • оформляти поліс слід тільки у ліцензованих компаній-страховиків;
 • занадто дешева медична страховка для візи в Києві безперечно буде мати франшизу (суму, яка не відшкодовується);
 • вимоги до робітників і туристичних страховок у різних країн свої, але вони навіть в рамках однієї держави мають істотні відмінності, і плутати причини поїздки не допустимо.

Виходячи з цілей поїздки багато страховиків виділяють кілька типів тур. страховок:

 • екскурсії, пляжний відпочинок, короткострокові курси і відрядження;
 • активний відпочинок;
 • спортивно-екстремальні види діяльності.

Чим вище ризики – тим вище коефіцієнт і, відповідно, ціна.

Список ліцензованих страхових компаній є на сайті МЗС України, а також на професійній платформі oh.ua. Якщо виникають найменші сумніви з приводу законності діяльності фірми, слід запросити ліцензію, що в багатьох компаніях у вільному доступі на сайті.

Купувати недорогу страховку доцільно тільки при повній відсутності потенційної можливості захворіти за кордоном. Навіть короткострокові поїздки можуть мати великі фінансові втрати через зекономлену на даному документі суму. Франшиза обчислюється в основному в доларах і євро, що в перерахунку на гривні зазвичай від 3 тис. і вище. При відсутності грошей і необхідності відвідування фахівця в мед. установі, цей пункт стане каменем спотикання для невдалого туриста.

Мед страховка для візи в Києві


Обов'язкові послуги, що покриваються за рахунок страховки

До таких належать:

 • невідкладна допомога (швидка, амбулаторна і стаціонарна);
 • невідкладні стоматологічні послуги;
 • транспортування в мед. установу;
 • мед. евакуація з-за кордону на батьківщину;
 • репатріація тіла;
 • оплата за термінові повідомлення і ліки, необхідні для оперативного лікування пацієнта.

Зараз в нинішніх умовах багато страхових компаній почала в обов'язковий пакет також вносити пункт про лікування особливо небезпечних інфекцій (covid-19).

Виходячи з індивідуальних переваг, можна також застрахувати багаж на випадок втрати при перельоті, зриві поїздки або затримку рейсу і т.д. Слід пам'ятати, що втрата здоров'я через стихійних лих, військових конфліктів не є страховим випадком, як і обстеження (планове і профілактичне) і лікування хронічних захворювань не в стадії загострення.


Туристична страховка онлайн в Києві

На вартість впливає вік туриста, термін перебування за кордоном (від 2 днів до року), мета поїздки, країна або список країн, які планує побачити мандрівник.

Якщо купити поліс онлайн на сайті oh.ua, то можна не тільки порівняти пропозиції різних ліцензованих страховиків, але і самостійно підібрати найбільш оптимальний варіант, виходячи з індивідуальних побажань. Коштувати страховка буде дешевше, а її отримання на електронну скриньку – моментальне після внесення оплати. Слід пам'ятати, що дія договору активується тільки при покупці поліса, перебуваючи в Україні. Електронний поліс зберігають в PDF форматі або роздруковують. Доставку оригіналу можна замовити на найближче відділення нової пошти в Києві.


Повернутися до розрахунків