Польща приваблює українців не тільки своїми пам'ятками, красою будівель і цікавими місцями, а й можливістю вигідно працевлаштуватися. Якщо ви теж плануєте вирушити в цю сусідню країну, тоді обов'язково продумайте всі важливі нюанси. Не забувайте про медичний поліс, який убезпечить подорож від непередбачених ситуацій, форс-мажорів, а також раптових захворювань. Туристична страховка в Польщу – обов'язковий вид документа, який потрібен, щоб перетнути кордон, як за умовами безвізового режиму, так і з метою працевлаштуватися в країні. Незалежно від тривалості подорожі – короткострокового або довгострокового, мед. поліс обов'язково потрібний.

Оформлення страхового поліса – запорука успішної і безпечної поїздки. У разі отримання випадкових травм або просто виникнення раптових проблем зі здоров'ям, можна убезпечити себе, отримавши медичні послуги за умовами страхування.

Сайт oh.ua пропонує великий вибір різних варіантів мед. полісів за доступними цінами. Ви можете оформити будь-який пакет страхування всього за кілька хвилин, скориставшись пропозиціями провідних страховиків. З нашим ресурсом поїздка до Польщі буде безпечною, принесе тільки позитивні емоції і враження.

 

Туристичне страхування в Польщу

Особливості страхового поліса в Польщу  

Якщо оформляється страховка для візи в Польщу, слід врахувати кілька важливих нюансів. В першу чергу те, що такий документ повинен мати такий же термін дії, що і віза. Наприклад, якщо береться воєводська або національна віза D (тривалістю в рік, то і поліс купується аналогічний). Страхування оформлюється за умови відсутності франшизи (її показник повинен складати 0 або 50). Розмір мінімального ліміту становить 30 тис. євро. Крім того, така медична страховка повинна бути актуальною на всій території, де діє шенгенська угода. Страховий поліс зазвичай покриває такі витрати:

 • всі платежі, які були здійснені на покупку призначених лікарем лікарських препаратів;
 • послуги надання невідкладної медичної допомоги;
 • транспортування туриста в лікарню;
 • проведення термінових хірургічних втручань;
 • надання невідкладної допомоги стоматолога;
 • доставку хворого на батьківщину або репатріацію його останків.

Оскільки Польща вважається безпечною країною, включати багато додаткових опцій до базового полісу немає необхідності. При відправленні на гірськолижні курорти можна додати в страхування «заняття екстремальними видами спорту».

Студентам також слід подумати про власну безпеку. Зазвичай в такі пакети включається оплата за медикаментозне забезпечення, надання невідкладної допомоги стоматолога, відшкодування вартості амбулаторного лікування, здачу аналізів, отримання консультацій фахівців з різних областей. Зважайте на те, що студентська страховка оформляється на річний період.

Страховка для польської робочої візи зазвичай оформляється компанією, яка займається офіційним працевлаштуванням іноземних співробітників. Якщо таку функцію фірма не виконує, слід самостійно продумати цей момент. Страхування для робочої візи проводиться терміном на півроку / рік. Якщо робота сезонна, тоді зазвичай оформляється поліс на 270 діб. У такі страхові пакети включаються додаткові ризики, пов'язані зі сферою діяльності працівників.

Документи, щоб зробити страховку в Польщу

Щоб купити страховий поліс для поїздки в Польщу, туристу знадобиться надати актуальні паспортні дані. Тільки не внутрішнього документа, а закордонного. Клієнт вказує серію, номер загран паспорту, додаткових даних не буде потрібно. Також не доведеться брати довідки або вистоювати довгі черги.


Скільки коштує туристична страховка в Польщу

Купити польську туристичну, навчальну або робочу страховку можна за різними цінами. В першу чергу вони залежать від виду полісу. Базовий туристичний пакет вважається найдоступнішим, оскільки він не має тривалого терміну дії, виключає різні травматичні ситуації, пов'язані з роботою. Крім того, на остаточну ціну закупа впливають такі чинники:

 • то, скільки мандрівників відправляється – один, пара або група;
 • вік туристів – чим старші клієнти, тим більша ймовірність розвитку хвороб, виникнення ускладнень;
 • суми покриття – чим більше ризиків включено, тим вище сума поліса, тим більшою буде ціна послуги.

Щоб розуміти, на яку ціну розраховувати, скористайтеся онлайн-калькулятором, представленим на нашому сайті.

 

Оформлення страхового поліса

Особливості оформлення страхового поліса

На онлайн-ресурсі oh.ua можна вигідно купити потрібну медичну страховку для поїздки в Польщу. Тут представлені кращі пропозиції відомих компаній-страховиків. Можна підібрати як найдешевші варіанти, так і більш розширені. Щоб отримати страховий поліс, знадобиться відвідати сайт, приступити до оформлення пакету.

Спочатку вводяться дані в калькулятор, потім прикріплюється фотографія паспорта або інформація переноситься вручну. Також клієнт залишає свій номер телефону, вказує електронну пошту.

Оформлений документ буде висланий за вказаною адресою, формат – PDF. Це дозволить або зберегти його в телефоні, іншому гаджеті, або роздрукувати (останнє – не є необхідним). Зробивши ці нескладні маніпуляції, вдасться отримати страховку в лічені хвилини, а свою поїздку в Польщу – наблизити на кілька миттєвостей.

Переваги співпраці з oh.ua

Oh.ua – зручний портал для громадян України, які бажають подорожувати по світу зі страховими пакетами. Мінімальна кількість часу для оформлення, а також цілодобова робота сайту дозволяють отримати заповітний документ в кілька кліків.

Плюси співпраці:

 • можливість замовлення готових страхових пакетів;
 • швидкий прорахунок вартості;
 • вигідні ціни на всі пакети;
 • грамотно розроблений інтерфейс сайту.

Oh.ua – прекрасна можливість отримати страховку для поїздки за кордон. Мінімум часу, і легкість оформлення істотно спростять процедуру.


Повернутися до розрахунків