Іспанія з її 17 автономними регіонами готова розкрити туристу багатство самобутньої і унікальної культури. Вона також привітно зустріне фахівців, що бажають отримати роботу, або студентів, націлених на європейський диплом. Але для всіх цих цілей обов'язковим є страховка для візи до Іспанії. Навіть виїхати з України без цього документа не вийде за правилами перетину кордону. Цей факт відомий бувалим мандрівникам. А новачки часто стикаються з цією проблемою в останній момент. Для тих і інших був створений зручний онлайн-ресурс oh.ua, що допомагає вирішити будь-які питання з отриманням поліса.

Туристична страховка в Іспанію

 

Яка буває страховка для іспанської візи

Візи в Іспанію бувають туристичні, транзитні, студентські, національні (віза d типу), навчальні, робочі, лікувальні та ін. Всі вони не тільки відрізняються один від одного, але і в кожному конкретному випадку мають свої особливості по протяжності, умовам перебування. Для того щоб правильно підібрати варіант медичної страховки, слід розуміти деталі поїздки і правильно оцінювати ризики. Якщо турист планує займатися екстремальними видами спорту, то йому буде потрібно на порядок дорожчий поліс, ніж літній парі, яка бажає ознайомитися з визначними пам'ятками Мадрида.

Але обов'язковими пунктами в договорі про страхування виступають:

 • гарантоване транспортування мандрівника до мед. установи;
 • невідкладна мед. допомога, як в стаціонарі, так і на амбулаторному лікуванні;
 • надання необхідних медикаментів за призначенням лікаря;
 • репатріація.

Для вагітних жінок в пакет включається акушерська невідкладна допомога. Іноді клієнти самі знають, що може виникнути потреба в вузькопрофільних фахівцях, таких як стоматолог. Інші – бажають уберегти себе від непередбачених обставин, таких як не виліт літака через погодні причини або втрата багажу. І це цілком може становити пункт договору в полісі.

Таким чином, всього можна виділити три основні групи, на які умовно поділяється медична страховка для візи до Іспанії:

 • бюджетний варіант (економ) для короткострокових поїздок без особливих ризиків;
 • стандартну пропозицію (передбачає зокрема туристична страховка в Іспанію);
 • еліт (максимальне покриття можливих витрат).

Що потрібно для поліса

Поліс може оформити будь-який бажаючий, у якого є закордонний паспорт. Дані з цього документа, а саме серія і номер, дата видачі будуть потрібні при подачі заявки.

Прапор Іспанії

 

Ціна питання

Скільки коштує страховка для візи до Іспанії прорахувати можна на калькуляторі ресурсу в онлайн-режимі. Перевагою сайту є можливість вибору не тільки пакета послуг, що входять в поліс, але і компанії-страховика, а також безпосередньо вартості. Останній параметр в прямій залежності від:

 • кількості і віку подорожуючих;
 • періоду і мети перебування в цій високорозвиненій країні;
 • типу візи (мультивізи зазвичай дорожче);
 • суми погашення мед. витрат (вибирається клієнтом самостійно, але однаково не менше 30 тис. євро, згідно з вимогами законодавства Євросоюзу).

 

Покрокова інструкція придбання поліса

Інтерфейс розроблений таким чином, щоб зробити підбір поліса інтуїтивно зрозумілим і легким. При собі потрібно мати скан закордонного паспорта, актуальний мобільний номер телефону та електронну адресу. В першу чергу користувач повинен вказати дані про поїздку, потім вибрати суму мед. погашення витрат. Далі клієнт дивиться деталі договору. Якщо все влаштовує, виплачує вартість через онлайн-систему Portmone.

Електронний поліс буде на ящику у клієнта вже через кілька хвилин після оплати. Залишається його тільки роздрукувати і прикласти до інших документів або просто зберегти в телефоні.

Іспанія

 

Переваги співпраці

Високий стандарт сервісного обслуговування, яким керується у своїй роботі компанія oh.ua, вже оцінили мільйони українців. Продумана до деталей безконтактна система взаємозв'язку з клієнтом, швидкість і чіткість в роботі ресурсу, а також вичерпна інформація про умови поліса – не єдині плюси сайту. Інтерфейс сконструйований блоками, що спрощує сприйняття даних і дозволяє самостійно визначити послідовність дій для завершення угоди.

Головне завдання ресурсу – забезпечення максимально вигідного для клієнта договору за помірною вартістю і виключно з перевіреними компаніями-страховиками, ліцензованими на подібну діяльність.

Індивідуальний підхід до кожної заявки, доступ до онлайн-калькулятору і блискавична відправка придбаного поліса на пошту клієнта економлять час, нерви і гроші майбутнього туриста. На вибір і оформлення поліса йде в середньому 5 хвилин. Купити страховку в Іспанію через ресурс oh.ua вигідно і просто в будь-який час дня і ночі.

 


Повернутися до розрахунків