Щоб вирушити в подорож по закордонним країнам, мало одного бажання або наявності фінансових коштів. Вкрай важливо зайнятися підготовкою всіх необхідних документів. Віза – свідоцтво №1 при виїзді за межі України в країни, де не діє безвізова угода. Але навіть якщо між якоюсь державою і нашою країною діє безвізовий режим, отримання страхового поліса обов'язково потрібно. Медична страховка для візи – документ, без якого перетнути межі України не вийде. Але розглядати поліс слід не тільки з правової точки зору, але і практичної. З оформленою мед. страховкою турист може себе безпечно почувати в іншій країні, не хвилюватися про можливі нещасні випадки чи раптові захворювання.

Oh.ua – сервіс, який пропонує вигідні умови страхування для всіх мандрівників. Тут зібрані пропозиції від провідних страхових компаній України, що дозволяє туристові самостійно визначитися з бажаним варіантом, вивчити відгуки про ту чи іншу фірму.

Слід врахувати, що поліс мед. страхування оформляється не тільки туристами, охочими відпочити закордоном, але і тими, хто їде на навчання, влаштовуватися на роботу. Студентська (навчальна), робоча або багаторазова національна віза (категорія d) обов'язково зажадають оформлення поліса медичного страхування.

На порталі Oh.ua ви знайдете той варіант, який підійде і за умовами, і за ціною. Зручна форма замовлення, зрозумілий інтерфейс – те, що спрощує процес оформлення поліса, робить його швидким і комфортним.

 

Страховка для візи

Сума покриття і важливі нюанси

Страховка для оформлення візи повинна відповідати ряду певних вимог:

 1. Оплачувати послуги термінової госпіталізації, надання невідкладної мед. допомоги. Крім того, розмір мінімального покриття, яке повинно бути в полісі, становить мінімум 30 000 євро (якщо мова йде про туристичну страховку).
 2. Надавати цілодобову підтримку лікарів-координаторів (не тільки практичну, але і інформаційну, консультативну).
 3. Гарантувати обслуговування в хороших і перевірених мед. установах.
 4. Всі поля повинні бути заповнені не вручну. Інформація про ПІБ, серію, номер паспорта, дату народження повинна бути актуальною і відповідати тому, що зазначено за кордоном. За наявності щонайменших помилок поліс буде недійсним.

В залежності від потреб, страховка для отримання візи видається трьох типів:

 1. Економ. Найдешевший пакет, що включає надання невідкладної швидкої допомоги, проведення екстреної госпіталізації та ін. Це актуально для тих, хто вирушає в короткострокову подорож.
 2. Стандарт. Включає надання невідкладної, стаціонарної та амбулаторно-поліклінічної допомоги. Актуально для мандрівників, які планують довго затриматися закордоном.
 3. Еліт. Крім вище зазначених послуг, програма може включати додаткові опції.

Ніхто не забороняє обирати додаткові параметри – такі як страхування від невиїзду, нещасних випадків. Спортсмени також повинні подбати про власну безпеку, вказавши в полісі, яким видом спорту вони збираються займатися.

Необхідні документи

Незалежно від того, на який період відкривається поліс (90 днів або 180 днів), для його отримання знадобиться тільки один документ – паспорт для виїзду за кордон. Клієнт тільки вказує номер і серію загранки.

 

Ціна на страховий поліс

Перед покупкою недорогого поліса зазвичай порівнюються пропозиції від різних страхових компаній. Після цього визначаються з термінами подорожі, можливими ризиками. Крім того, на підсумкову вартість впливає:

 • кількість мандрівників;
 • вік туристів (молодь має менше ризиків, ніж люди за 50);
 • сума покриття.

Щоб розуміти, у скільки обійдеться такий документ, можна скористатися онлайн-калькулятором, що дозволяє швидко зробити прорахунки.

 

медична страховка для візи

Як купити онлайн страховку для візи

Oh.ua пропонує всього за кілька хвилин оформити страховку для подорожі за кордон. Процедура полягає в:

 • визначенні з країною подорожі;
 • вказівці термінів поїздки (річна віза або поїздка на півроку, тиждень, місяць);
 • введенні номера та серії загранки (або прикріпленні відсканованого варіанту документа);
 • проведенні онлайн-оплати через Portmone;
 • отриманні медичного полісу на мейл, вказаний клієнтом.

Документ приходить в форматі ПДФ, його навіть немає необхідності роздруковувати, можна скачати на гаджет.

 

Чому варто замовити страховку на сайті oh.ua

Електронна страховка для візи на сайті oh.ua – вигідна пропозиція, яке гарантуватиме отримання поліса в максимально швидкі терміни. На сайті представлений великий вибір дешевих готових страхових пакетів від провідних компаній.

До інших переваг оформлення в інтернеті відносять:

 • зручний інтерфейс для проведення покупки в онлайн-режимі;
 • економія часу, адже на всю процедуру знадобиться всього кілька хвилин;
 • онлайн-калькулятор, який допомагає розрахувати вартість.

Oh.ua – зручний і доступний електронний сервіс для швидкого оформлення необхідної страховки. Всього кілька хвилин і ваша поїздка в обрану країну наблизиться на кілька миттєвостей.

 

Повернутися до розрахунків