Таїланд – нереальна країна, яка унікальна своїм кліматом, екзотичними плодами, тваринами, нереальної краси тропічними пляжами, витонченими королівськими Палацами. Це держава приваблює багатьох туристів, які втомилися від звичайних маршрутів. Але щоб подорож стала реальністю, необхідно не тільки спланувати поїздку, взяти квитки, а й отримати поліс медичного страхування. Страховка для візи в Таїланд – обов'язковий документ, без якого відправитися в подорож не вдасться.

Але поліс потрібно мати не тільки заради формального наявності. Страховка є обов'язковим документом для власної безпеки. Екзотична кухня, різні комахи, безліч екстремальних захоплень є досить серйозними ризиками. Тому скориставшись послугами сервісу oh. ua., оформивши страховку, ви будете в цілковитій безпеці, відпочиваючи в Таїланді.

Туристична страховка в Таїланд

 

Особливості поліса і страхова сума

Туристична страховка в Таїланд має діяти або тільки в цій країні, або по всьому світу. Термін актуальності документа – весь період перебування в подорожі. Мінімальною сумою покриття вважається сума в 30 000 доларів, плануючи провести в Таїланді більше, ніж 1 місяць, краще оформити поліс на більший розмір. Зазвичай цей показник підвищується до 50-ти або 100 тисяч доларів. Адже в разі багаторазових звернень за мед. допомогою, збільшується ризик, що стандартна сума швидше витратиться.

Поліс повинен покривати надання першої медичної допомоги, а також вартість лікування в клініках держави. При необхідності – репатріацію останків.

Додатково при оформленні поліса слід подумати про опції, які можна включити в страховку. Найчастіше туристи вибирають такі:

  1. Активні види відпочинку, спорту. У Таїланді широко поширені мотобайк, які орендує кожен другий мандрівник. Також тут користується попитом серфінг, інші водні види спорту.
  2. Загострення захворювань хронічного типу. Туристи часто скаржаться на отруєння в Таїланді. Це пов'язано з гострою, екзотичною їжею, а також неякісною водопровідною водою. Цей пункт актуальний мандрівникам, які мають хронічні хвороби системи шлунково-кишкового тракту.
  3. Нещастя випадки. З травня і до кінця жовтня в країні спостерігається сезон дощів, що супроводжується штормами, іноді цунамі або підводними течіями. У разі надзвичайної ситуації краще не залишатися на самоті з проблемами, що виникли.

В нашій компанії можна купити страховки від перевірених компаній, щоб бути повністю впевненими в безпечній подорожі.

Документи

Для оформлення страхового поліса буде потрібно тільки наявність закордонного паспорта.

Страховка для візи в Таїланд

 

Скільки коштує туристична страховка в Таїланд

Ціна на поліс медичного страхування залежить від декількох факторів:

  • тривалості подорожі;
  • кількості туристів, їх віку (пенсіонери відносяться до категорії підвищеного ризику);
  • підсумкової суми покриття – мінімум становить 30 000 доларів;
  • кількості використовуваних опцій (базовий або розширений варіант).

Щоб прорахувати підсумкову вартість, скористайтеся зручним онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті.

 

Як придбати страховку на сайті?

Щоб придбати поліс медичного страхування, слід спочатку визначитися з країною подорожі. В даному випадку – це Таїланд. Потім внести дані з паспорта (серія і номер), прикріпити його фотознімок. Далі належить сплатити поліс, скориставшись системою « Портмоне ». Оформлена страховка буде надіслана на електронну адресу, вказану туристом. Її навіть немає необхідності роздруковувати, можна просто завантажити на телефон.

 

Чому варто купити страховку у нас?

Oh. ua – портал, що пропонує великий вибір страховок за вигідними цінами. На сайті багато готових пакетів. Переваги покупки:

  • економія часу – на придбання поліса буде потрібно всього 3 хвилини;
  • цілодобова робота порталу, що дозволяє провести оформлення в будь-який зручний час;
  • зрозумілий і простий інтерфейс сайту.

З сайтом Oh. ua подорож до Таїланду наблизиться на кілька миттєвостей.

 


Повернутися до розрахунків