При плануванні поїздки за кордон, обов'язково варто подбати про певні нюанси. Вам потрібно купити квитки, забронювати готель і неодмінно оформити туристичну страховку. Вона дає можливість мандрівникові відчувати себе захищеним у будь-якій ситуації. Туристична страховка в Туреччину не є обов'язковою, але в інтересах мандрівника все ж її варто купити самостійно.Туристична страховка в Туреччину


Особливості страховки

Пряме призначення страхового поліса – захистити вас від цілого ряду ризиків, які можуть виникнути під час подорожі. Набір ситуацій, при яких застосовується поліс:

  1. Медичне обслуговування. Відвідуючи іншу країну, варто враховувати відмінності в кліматі, гастрономічні особливості держави. При виникненні непередбаченої ситуації, ваш страховий поліс послужить гарантією вирішення багатьох проблем і дасть вам право на якісне обслуговування.
  2. Страхування багажу, адже часто з валізами щось трапляється.
  3. Репатріація останків при летальних випадках.

Ціна страхового полісу

Вартість страховки для візи розраховується окремо для кожного туриста із урахуванням кількох факторів:

  • Вік клієнта. Молодшій людині поліс буде коштувати дешевше, адже з віком додаються причини, за якими може виникнути страховий випадок.
  • Країна, куди планується поїздка.
  • Мета подорожі.
  • Кількість туристів. Можуть надаватися індивідуальні поліси, придбані для кожного мандрівника окремо. А є можливість оформити і груповий, що також знизить витрати.
  • Сума страхового покриття. Обов'язковий мінімум – 30 000 євро.
  • Період перебування в країні. Вартість страховки напряму залежить від кількості днів її дії.

Необхідні документи

Страховка для візи до Туреччини може бути оформлена в найкоротші терміни при наявності закордонного паспорта. Вам необхідно внести тільки серію та його або додати його фото.Страховка для візи до Туреччини


Як оформити страховку для подорожі в Туреччину

На сайті Oh.ua клієнту надається можливість самостійно оформити страховий поліс, просто виконуючи вказівки. Вибирається пункт призначення (Туреччина), терміни поїздки, дані з паспорта, а також його скан. Після внесення необхідних даних, проводиться оплата. Завершення процедури – отримання страховки на адресу електронної пошти. Вам необхідно лише роздрукувати документ і можна їхати. Але можна і просто завантажити страховку на будь-який гаджет.


Переваги покупки полісу із Oh.ua

Наші фахівці постійно займаються моніторингом страхових компаній, знаходячи для вас більш вигідні і надійні варіанти. В асортименті пропонованих полісів у нас вже є певні пакети, ціна на які невисока, але куди включено необхідний набір. У найкоротші терміни, не витрачаючи часу на поїздки до страховика, ви отримуєте всю необхідну інформацію про поліс. Дуже доступна подача інтерфейсу забезпечує коректність заповнення форми та її швидку оплату.


Повернутися до розрахунків