США – мрія багатьох, це країна нереальних контрастів і великих можливостей. За Америкою женуться туристи з усього світу, Україна – не виняток. Медицина в державі нереально дорога, тому мандрівникам з інших континентів не обійтися без поліса. Вирушати в чужу країну – завжди ризик, особливо, якщо вона розташовується далеко від Батьківщини. Вирішити всі проблеми, пов`язані з безпекою в Америці, зможе туристична страховка в США.

Страховий поліс – документ, який покриває всі витрати туриста, пов`язані з отриманням медичних послуг в іншій державі. Незалежно від того, що сталося, захворів зуб або сталося ДТП, компанія-асистанс організовує необхідну допомогу, а страховик – відшкодує збиток. Незважаючи на всю свою привабливість, США вважається не найбезпечнішою країною. Імовірність виникнення торнадо, цунамі, землетрусів, ураганів – всі ці моменти обов`язково потрібно враховувати. Не варто забувати і про екстремальні види спорту.

Портал oh.ua пропонує цікаві варіанти страхових полісів для подорожі в Америку за вигідними цінами. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними компаніями, тому зможемо запропонувати великий вибір страхування на приємних умовах. Простота оформлення і економія часу – запорука успішної підготовки до подорожі.

 


Туристична страховка в США

Особливості та ліміт тур. страховки в Америку

Туристична страховка в Америку оформляється на такий же час, що і видається віза. При цьому поліс може діяти як по всьому світу, так і на території США, Канади, Америки, Японії, Австралії, Нової Зеландії. Від цього залежить і вартість поліса. Мінімальна сума покриття повинна становити 50 тис. доларів, але краще оформляти відразу на 75 тисяч доларів.

Стандартна страховка повинна покривати:

 • витрати на покупку лікарських препаратів, що знадобляться під час амбулаторного лікування;
 • транспортування хворого в клініку;
 • перевезення туриста в рідну країну;
 • репатріацію останків.

Враховуйте, що страховий поліс оформляється мінімум за 5 діб до виїзду.

Якщо плануються заняття різними видами спорту, наприклад, серфінгом або вейкбордингом, тоді краще включити в страховий пакет такі пункти як «заняття екстремальними видами спорту», «рятувальні заходи».

Відзначимо, що виділяють три пакети страхування:

 • Економ. Включає поширені ризики – нещасні випадки, загострення хронічних проблем зі здоров`ям, транспортування в лікарню. Підійде туристам, які їдуть на незначний термін.
 • Стандарт. Крім мінімальних ризиків, включається також послугу в`їзду третіх осіб в США, якщо хворий довгий час перебуває в клініці.
 • Еліт. Включає всі вище перераховані ситуації.

Перед оформленням поліса рекомендується визначитися з тривалістю поїздки, а також можливими ризиками.

Документи для поліса

Медична страховка для візи в США оформляється за одним документом – закордонним паспортом. Знадобиться його номер і серія. Шукати додаткові «папірці» немає необхідності.

 


Скільки коштує туристична страховка в США

Те, у скільки обійдеться мед. поліс в Америку, залежить від безлічі факторів. Основні моменти, що впливають на підсумкову ціну:

 • то, скільки років туристу (чим старше мандрівник, тим більше існує ризиків);
 • який період іноземець буде перебувати в країні;
 • скільки мандрівників відправляється в США;
 • яка програма страхування обрана.

Розрахунок підсумкової вартості проводиться за допомогою нашого зручного онлайн-калькулятора.

 

США

Як оформити поліс на нашому сайті?

Oh.ua пропонує купити страховий поліс за вигідною ціною, щоб без проблем відправитися в Америку. На сайті підібрані вигідні пакети від провідних компаній України. Ви можете визначитися і віддати перевагу найбільш оптимальному. Для отримання поліса попередньо клієнт прикріплює фото паспорта для виїзду за кордон. Обов`язкова умова – вказівка електронної пошти та номера телефону.

Після цього проводиться онлайн-платіж, а страховка відправляється на вказану адресу електронної пошти. Ви отримуєте поліс в PDF-форматі, його навіть немає необхідності роздруковувати, достатньо просто зберегти на гаджет.

Такий зручний сервіс покупки дозволяє отримати страховку в лічені хвилини, щоб потім тільки пакувати валізи перед поїздкою в Америку.


 

Чому oh.ua це вигідно?

Oh.ua пропонує купити американську страховку за кілька хвилин. Співпраця з нашою компанією – гарантія тільки позитивних вражень. Ми забезпечимо:

 • великий вибір готових пакетів;
 • доступну вартість;
 • зручний інтерфейс;
 • швидкість оформлення документа.

Oh.ua – унікальна можливість швидкого отримання страхового поліса, який убезпечить політ і перебування в США. Звертайтеся до нас і вирушайте за пошуком нових емоцій.


Повернутися до розрахунків